Kursy

Podstawy komputera

obsługa komputera wrocław

Kurs przeznaczony dla osób, które nie miały wcześniej styczności z komputerem.
Uczy podstawowych czynności związanych z obsługa urządzeń peryferyjnych komputera (mysz, klawiatura, cdrom, włącznik) oraz poruszania się i elementarnych operacji w systemie Windows.
więcej

Podstawy Internetu

kurs komputerowy wrocław

Kurs przeznaczony dla osób, które zaznajomione są już z podstawami obsługi komputera. Właśnie podłączono im Internet i nie widzą jak się w nim poruszać.
Uczy szukać informacji oraz korzystać z podstawowych usług dostępnych w sieci (poczta, komunikatory, portale społecznościowe).
więcej

Podstawy komputera i Internetu

kurs smartfona Wrocław

Kurs łączony przeznaczony dla osób, które nie miały wcześniej styczności z komputerem i Internetem.
Uczy podstawowych czynności związanych z obsługa urządzeń peryferyjnych komputera (mysz, klawiatura, cdrom, włącznik) oraz poruszania się i elementarnych operacji w systemie Windows. Pokazuje jak szukać informacji oraz korzystać z podstawowych usług dostępnych w sieci.
więcej

Edytor tekstu WORD

internet kurs wrocław

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się posługiwać najbardziej popularnym edytorem tekstu jakim niewątpliwie jest WORD. Ta umiejętność ważna jest w każdej pracy biurowej. Kurs przygotuje do napisania dowolnego tekstu z zaawansowanym formatowaniem, załączonymi dodatkowymi obiektami (jak przypisy, zdjęcia, kolumny, tabele itd).
więcej

Arkusz kalkulacyjny EXCEL

obsługa laptopa kurs

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się posługiwać najbardziej popularnym arkuszem kalkulacyjnym jakim jest EXCEL. Ta umiejętność ważna jest w każdej pracy biurowej. Kurs przygotuje do tworzenia zaawansowanych, atrakcyjnych wizualnie arkuszy z uwzględnieniem automatyzacji obliczeń, sortowania danych, ich prezentacji na wykresach.
więcej

Obsługa smartfona / tabletu

nauka komputera wrocław

Kurs przeznaczony jest dla osób starszych którzy otrzymali swój pierwszy smartfon lub tablet i chcą nauczyć się jego obsługi.
Zapraszamy również osoby, którzy znają podstawy ale chcą poznać dodatkowe możliwości swojego urządzenia.
więcej

TEMATYKA INDYWIDUALNA

Jeśli potrzebujecie Państwo nauczyć się / dokształcić w tematyce innej niż w wyszczególniona powyżej prosimy o kontakt. Przygotujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania.