O nas

kurs komputerowy wrocław

Kiedy komputer lub telefon stał się na tyle tani, by zagościć w każdym domu, wciąż pozostała duża grupa osób bojących się z niego skorzystać.

Są to głownie ludzie starsi, którzy uważają, że nie podołają jego obsłudze. Ludzie, którzy chcieliby spróbować, ale krepują się poprosić o pomoc ciągle zabiegane swoje dzieci czy wnuczęta.

Dla takich osób jest skierowana nasza oferta. Praktyczna i łatwa do przyswojenia wiedza. Bez pośpiechu i bez żadnej presji. Ale i cenowo- przystępna dla każdego. Prowadzona przez cierpliwych i sympatycznych młodych ludzi, którzy są wyrozumieli i nigdzie się nie śpieszą.

Nasze zajęcia odbywają się w domu ucznia na jego komputerze. Na jego zasadach i w czasie kiedy mu pasuje. Człowiek czuje się wtedy najmniej zestresowany i najwięcej korzysta.

Na wielu naszych materiałach promocyjnych widnieje uśmiechnięta buźka.
Jest to niepisany symbol naszych kontaktów z klientami.
Zawsze radosnych, z szerokim uśmiechem, ale i rzetelnych, uczciwych i nastawionych na partnerskie relacje.

Program każdego naszego kursu został przygotowywany autorsko na bazie wieloletniego doświadczenia. Jako nieliczni na rynku zapewniamy dodatkowe materiały szkoleniowe oraz oprogramowanie wspirające naukę (np.programy do nauki pisania na klawiaturze).

kurs komputerowy wrocław

Ciekawostka: nasz najstarszy kursant – Pan Andrzej- miał 89 lat, a najmłodszy Norbert zaledwie 11. Średnia wieku naszych kursantów to obecnie 68 lat i ciągle rośnie 🙂

Po więcej informacji zapraszamy do działu Informacje. Do szybkiego kontaktu z nami służy formularz po prawej stronie lub dział Kontakt.